Filtruj według
Kategorie
Cena
Motyw
więcej... mniej
Producenci
Format
Pudełko
Kolor
Rok wydania
Inne cechy
Tło
Filtruj

Kartomancja

Kartomancja to sztuka czytania (interpretacji) kart, popularnie nazywana wróżeniem lub przepowiadaniem przyszłości. Dzięki niej można poznać odpowiedzi na nurtujące pytania oraz otrzymać wsparcie w trudnych kwestiach. W tym celu używa się różnych rodzajów kart: Kart Tarota, Wyroczni, Lenormand, Anielskich lub nawet zwykłych kart.

Podkategorie

 • Karty Tarota

  Klasyczne karty tarota służą do introspekcji oraz interpretacji rozkładu kart w celu odpowiedzi na zadane wcześniej pytania. W tej kategorii można znaleźć karty Rider- Smith, Thoth, Marsylski oraz wiele, wiele innych. Więcej o kartach możesz się dowiedzieć na naszym blogu w - KOMPENDIUM WIEDZY O KARTACH TAROTA.

 • Karty Wyroczni

  Karty wyroczni - Karty wyroczni służą do niekowencjonalnej metody wróżenia, są również „luźniejsze” od tradycyjnych kart tarota. Nie posiadają one określonej ilości kart, motywu czy wielkości. Każda karta posiada indywidualne znaczenie opisane w instrukcji, a rozkład kart jest dowolny. Więcej o kartach przeczytasz na naszym blogu.

 • Karty Lenormand

  Karty Lenormand służą do wróżenia. Zostały stworzone przez słynną Marie Anne Lenormand. Jest to prostsza alternatywa dla wróżenia z kart tarota opierająca się na łatwym i konkretnym systemie interpretacji kart. Więcej o Kartach Lenormand przeczytasz na naszym blogu.

 • Karty Inne

  W tym dziale można znaleźć między innymi talie do wróżenia systemem niemieckim, karty do namalowania własnego tarota, karty do przeprowadzania eksperymentów na postrzeganie pozazmysłowe, karty anielskie i inne.