Darmowa dostawa od 50,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Blog

Czym jest horoskop? Przewodnik po astrologii
Czym jest horoskop i jak go czytać, aby się sprawdzał? Jak rozpoznać swój znak zodiaku? Czym jest horoskop natalny? Jakie są rodzaje horoskopów? To i więcej znajdziesz w artykule poświęconym najważniejszym informacjom o horoskopach.
Czytaj więcej
Anne Stokes: Świat fantasy w Tarocie
Anne Stokes jest wysoce cenioną, brytyjską artystką, która specjalizuje się w sztuce dark fantasy. Na swojej drodze ma wiele udanych wpółprac oraz dzieł, jej sztuka przepełniona jest motywami magicznymi oraz mistycznymi stworzeniami. W świecie ezoterycznym stworzyła między innymi kilka talii Tarota oraz kart wyroczni.
Czytaj więcej
Jakie są najlepsze karty Lenormand?
Karty są Marie Anne Lenormand jednymi z najważniejszych kart wróżebnych w historii ezoteryki. Jakie rodzjae tali możemy znaleźć w sklepach? Jak odczytywać rozkłady i jak je tworzyć? To wszystko znajdziesz w poniższym artykule.
Czytaj więcej
Czym jest tarot? - czyli teoria tarota.

Zbiór najważniejszych i najbardziej podstawowych informacji o tarocie, czyli tak zwanej teorii, która pozwala zrozumieć prawo jego działania oraz  wpływ na ludzkie życie. Dodatkowo zawiera porady dla początkujących osób, chcących wprowadzić praktykę czytania tarota do swojej codzieności.

Czytaj więcej
Rozkłady kart tarota - ogólne
Ogólne rozkłady kart są jednymi z najbardziej popularnych. Zazwyczaj stosują je wróżki, aby mieć jak największy wgląd w nasze życie. Są to rozkłady, które potrafią odpowiedzieć na pytanie kim jesteśmy, jakie mamy cechy osobowości, ale mogą również pokazać nasze wady i zalety, pracę, naszą przeszłość, teraźniejszość i przyszłość. Rozkłady te, nie odpowiadają na konkretne pytania, lecz wyznaczają ogólny zarys osobowości, skąd przychodzimy, gdzie jesteśmy oraz gdzie zmierzamy.
 
Czytaj więcej
Tarot: Rozkłady na miłość
Miłość jest pięknym uczuciem. Ludzie dla niej żyją i poświęcają wszystko. Osoby samotne zastanawiają się kiedy odnajdą towarzysza życia, osoby w związkach czy partner jest tym jedynym, a osoby po rozstaniach czy partner do nich jeszcze wróci. Z tych właśnie powodów rozkłady miłosne cieszą się ogromną popularnością.
Czytaj więcej
Jak stawiać tarota?
Stawianie tarota z początku może wydawać się bardzo skomplikowane, w szczególności jeśli od razu chcemy stworzyć rozbudowaną i szczegółową wróżbę. W artykule omówimy szczegółowo jak stawiać tarota.
Czytaj więcej
pixel