Darmowa dostawa od 200,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Wróżenie z kart

Poznaj tajniki kart tarota, wyroczni, lenormand i innych kart do wróżenia oraz introspekcji

Anne Stokes: Świat fantasy w Tarocie
Anne Stokes jest wysoce cenioną, brytyjską artystką, która specjalizuje się w sztuce dark fantasy. Na swojej drodze ma wiele udanych wpółprac oraz dzieł, jej sztuka przepełniona jest motywami magicznymi oraz mistycznymi stworzeniami. W świecie ezoterycznym stworzyła między innymi kilka talii Tarota oraz kart wyroczni.
Czytaj więcej
Jakie są najlepsze karty Lenormand?
Karty są Marie Anne Lenormand jednymi z najważniejszych kart wróżebnych w historii ezoteryki. Jakie rodzjae tali możemy znaleźć w sklepach? Jak odczytywać rozkłady i jak je tworzyć? To wszystko znajdziesz w poniższym artykule.
Czytaj więcej
Czym jest tarot? - czyli teoria tarota.

Zbiór najważniejszych i najbardziej podstawowych informacji o tarocie, czyli tak zwanej teorii, która pozwala zrozumieć prawo jego działania oraz  wpływ na ludzkie życie. Dodatkowo zawiera porady dla początkujących osób, chcących wprowadzić praktykę czytania tarota do swojej codzieności.

Czytaj więcej
Karta Wisielec występująca także pod nazwą Zawieszony przedstawia wiszącego do góry nogami człowieka. Widać, kiedy przyjrzymy się karcie, że jest on zadowolony z pozycji w jakiej się znalazł, poświęcił się dobrowolnie. Karta tarota Wisielec jest oznaczona numerem XII w Wielkich Arkanach.
Czytaj więcej
Karta tarota Umiarkowanie znana inaczej pod nazwą Równowaga, Umiar lub Powściągliwość przedstawia postać kobiety ze skrzydłami, która trzyma w rękach dzbany. Przelewa wodę z jednego do drugiego, symbolizują one dwa żywioły- ognia i wody. Karta Umiarkowanie występuję w Wielkich Arkanach jako numer XIV.
Czytaj więcej
pixel