Darmowa dostawa od 200,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Wielkie Arkana - o czym mówi Arcykapłan?

2023-09-06

Arcykapłan przedstawiony jest jako mężczyzna w habicie. Kojarzy się ze spokojem, jest wskazówką w drodze duchowego rozwoju, wewnętrznej harmonii.

Jakie jest znaczenie Karty Arcykapłana?

Karta Papież symbolizuje wskazówki, jak mamy postępować na drodze duchowego rozwoju. Mówi też o poświęceniu, jakie ona za sobą niesie. Wskazuje na zgłębienie swojej intuicji i słuchanie sumienia, jako wyznacznika naszego postępowania.

Co oznacza Karta Arcykapłana w pozycji prostej?

W pozycji prostej Karta Kapłana oznacza mądrość, wewnętrznego przewodnika, a także nauczyciela.

Co oznacza Karta Arcykapłana w pozycji odwróconej?

W pozycji odwróconej Karta Papież symbolizuje rozczarowanie, jakie niesie za sobą utracenie swojego autorytetu duchowego, złość, bunt przeciwko światu i jego utartym schematom. Może mówić także o toksycznym mężczyźnie w rodzinie np. ojcu.

Co Karta Arcykapłana mówi o zdrowiu?

Karta oznacza, że na drodze duchowego rozwoju, a także tradycyjnych metod leczenia osiągniemy zdrowie. Ponadto wskazuje na osobę duchowną, jaką tą, która pozwoli nam zyskać pełnię sił.

Jakie wydarzenia symbolizuje Karta Arcykapłana?

Ślub kościelny, chrzciny, nauczanie innych, osiągnięcie wewnętrznego spokoju ducha to wydarzenia, o których mówi Karta Arcykapłana.

Na co wskazuje Karta Kapłana w pracy i finansach?

Porzucenie dóbr materialnych na rzecz zasad moralnych, a także nauczanie kogoś np. korepetycje, rozpoczęcie nauki to wydarzenia, na które karta wskazuje.

Co oznacza Karta Arcykapłana w miłości?

W miłości Karta Arcykapłana mówi o udanym związku, który może ziścić się ślubem, a także związek, w którym głównym rolę grają zasady moralne oraz wartości duchowe.

Pokaż więcej wpisów z Wrzesień 2023
pixel