Darmowa dostawa od 200,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Anne Stokes: Świat fantasy w Tarocie

2023-10-23
Anne Stokes: Świat fantasy w Tarocie

Kim jest Anne Stokes?

Brytyjska artystka, znana z tworzenia fantastycznych i gotyckich kompozycji. Dzieła sztuki Anne Stokes często przedstawiają mythical creatures czyli różne istoty związane z fantasy art. Jest znana z bogatej palety kolorów i szczegółowych ilustracji dark fantasy, które często wywołują atmosferę tajemniczości i magii. Jej twórczość jest wprost stworzona dla fana świata fantasy

Styl i tematyka w twórczości

Sztuki Anne Stokes można znać z jej z charakterystycznego stylu i tematyki w swojej twórczości, czyli dark art. Stokes tworzy świat łączący fantastyczną i gotycką estetykę, tworząc mroczne, tajemnicze i magiczne światy (fantasy art). Jej twórczość zawiera tak zwane mythical creatures, m.in. smoki, wampiry, elfy, wróżki, jednorożce oraz inne elementy takie jak mroczne lasy, zamki, magię i czary. Jej prace emanują tajemniczą atmosferą, silnym kontrastem między światłem, a ciemnością oraz bogatą symboliką.

Dzieła sztuki, Art Anne Stokes

Brytyjka stworzyła wiele dzieł sztuki dark art, z których wiele jest znanych i cenione. Jej prace są idealne dla fana świata fantasy i często dostępne na plakatach, kalendarzach czy kartach do gry. Co więcej dostępne są również ubrania takie jak Anne Stokes t-shirts dla prawdziwych entuzjastów. Niektóre z jej bardziej znanych dzieł to: Dragon Dancer, The Blessing, Gothic Prayer, Raven Skull, Water Dragon, Soul Bond.

Dragon Dancer

Tarot Anne Stokes Pl

Ilustratorkę Anne Stokes można również znać z ilustrowania talii kart Tarota. Stokes tworzy Tarota łączącego jej styl dark fantasy z tradycyjnymi elementami Tarota.

Dzieła sztuki Anne w Tarocie często są cenione przez osoby zainteresowane ezoteryką oraz jej twórczością artystyczną. Jej ilustracje dodają nową warstwę życia fantasy do tradycyjnych kart Tarota i zapewniają unikalne doświadczenie podczas interpretacji kart i wróżb. Dodatkowo ilustracje wzbogacają czytanie o magiczną atmosferę, co pogłębia całość doświadczenia.

Dragon Tarot Anne Stokes

Dragon Tarot Anne Stokes to unikalna talia kart Tarota, której głównym motywem są smoki. Ta seria łączy tradycyjny Tarot z elementami fantastycznymi, tworząc wizualnie atrakcyjne karty z bogatymi detalami i tajemniczą atmosferą. Jest to zestaw Tarota, który przyciąga zarówno miłośników magii, jak i twórczości artystki.

Dragon Tarot

Karty bicycle Anne Stokes

Karty Bicycle Anne Stokes zostały stworzone we współpracy znanej marki kart Bicycle oraz brytyjskiej artystki. Są to m.in. Anne Stokes Steampunk i Anne Stokes Age of Dragons. Talie łączy charakterystyczny styl artystyczny z tradycyjnymi kartami do gry. Kart tych można używać do różnych gier karcianych i tarota, co czyni je wszechstronnymi zestawami.

Anne Stokes Steampunk

Steampunk

Anne Stokes Age of Dragons

Age Of Dragons

Gothic Oracle

Ilustratorkę Anne Stokes można również znać z kart wyroczni: Anne Stokes Gothic Oracle. Karty do wróżenia są przepełnione mistycznymi stworzeniami oraz magicznymi symbolami. Ilustracje są bogate, szczegółowe i nasycone atmosferą gotycką, co nadaje im tajemniczy charakter, a dodatkowo każda karta jest pełna symboliki, co umożliwia przeniknięcie w głąb znaczenia i interpretacji wróżby.

Gothic Oracle

Artystka i jej niepowtarzalny wkład do życia fantasy

Anne Stokes tworzy różnorodną sztukę od kalenarzy, przez plakaty aż po karty Tarota, a jej dzieła są znane i cenione przez wielu fanów fantasy i nie tylko. Co więcej Anne Stokes tworzy świat pełen mitycznych stworzeń i magii, dzieki czemu jej twórczość jest charakterystyczna i unikatowa, co zrodziło wiele udanych współprac ze znanymi markami, m.in. Karty Bicycle Anne Stokes.

Pokaż więcej wpisów z Październik 2023

Polecane

Anne Stokes Gothic Oracle

Anne Stokes Gothic Oracle

89,60 zł brutto/1szt.1792 pkt.
Anne Stokes Gothic Tarot

Anne Stokes Gothic Tarot

49,40 zł brutto/1szt.988 pkt.
Anne Stokes Legends Tarot

Anne Stokes Legends Tarot

50,50 zł brutto/1szt.1010 pkt.
pixel