Darmowa dostawa od 200,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Czym są orgonity i orgon?

2023-04-09
Czym są orgonity i orgon?

Czym jest orgonit? Orgonity i odpromienniki

Orgonity oraz odpromienniki to mieszanka złożona w połowie z żywicy organicznej lub wosku oraz kryształów i mniejszych cząsteczek metalu. Razem te elementy tworzą silną matrycę energetyczną odpowiada za absorbowanie energii negatywnej oraz neutralizowanie negatywnego promieniowania. Dzięki metalom zatopionym w sobie, roztacza bardzo silną energetyczną matrycę, czyli energie pozytywnego orgonu, która wspomaga naturalny przepływ energii. W orgonicie cenne jest dodanie energii kształtu (spirale prawoskrętne) oraz kamieni np. górski ametyst, turmalin kryształ lub inne minerały pochodzenia wulkanicznego.

Czy orgonity pomagają? Kto korzysta z ochrony przed 5G

Współczesny świat i ludzie skupiają się przede wszystkim na nałogowej konsumpcji. Przyzwyczailiśmy się do wygód jakie oferuje nam cywilizacja ludzka takich jak urządzenia elektroniczne, które często wymagają zasilania np. mikrofala, zmywarka, telefon 4/5G. Okazuje się jednak, że wpływ urządzeń elektronicznych a konkretnie fal elektromagnetycznych, np. promieniowanie pochodzące z telefonów komórkowych może być zgubne. Duże natężenie promieniowania elektromagnetycznego może przerodzić się w szkodliwe promieniowanie i działać negatywnie na biopole osoby. Dzieje się tak ponieważ silne promieniowanie elektromagnetyczne jest niezdrowe i ma niszczący wpływ na organizm ludzki.

Co jest nie tak z tym promieniowaniem?

Jest to promieniowanie elektromagnetyczne (EMF) o wysokim natężeniu. Potężnym źródłem szkodliwego promieniowania są wieże telefonii komórkowej. Niekorzystne działanie wież na zdrowie człowieka jest szeroko udowodnione, ale może to też zweryfikować samemu. Wystarczy rozbić namiot na jedną noc pod wieżą telefonii komórkowej i obserwować swoje samopoczucie. Orgonit działa wręcz przeciwnie do elektroniki i promieniuje energię orgonu, która załamuje energię pól elektromagnetycznych. Orgonity jak się okazuje neutralizują niekorzystne działanie wież GSM i 5G. Polepszenie komfortu w naszych życiach jest związane bezpośrednio ze zjawiskiem emisji pozytywnej energii tak więc warto otaczać się odpowiednimi przedmiotami takimi jak między innymi orgonity.

Czy promieniowanie elektromagnetyczne (EMF/EMR) powoduje raka? i znów to promieniowanie

Wielu ludzi zastanawia się czy silne promieniowanie elektromagnetyczne z, np. 5G może powodować nowotory. Jak to w nauce bywa, jest to temat sporny natomiast istnieje wiele badań wskazujących, że odpowiedź na to pytanie nie jest jasna.

Historia: Energia orgonu i Wilhelm Reich

Wilhelm Reich zaczął badać orgon początkowo do celów medycznych. Wspomagał on proces leczenia swoich pacjentów przy uzdrawianiu różnych chorób. Z biegem lat odkrywał coraz więcej niezwykłych możliwości, które oferuje. Swojemu odkryciu nadał nazwę "orgone" czyli po polsku "orgon" stąd też nazwa słynnych piramidek "orgonit" (piramida orgonu) natomiast swoje wynalazki określał jako urządzenia orgonowe, co opisał dokładnie w swojej książce "The discovery of the orgone". Ten wybitny austriacki psychiatra i psycholog wynalazł akumulatory orgonowe. Współczesny orgonit ma jednak z goła inną konstrukcję. Różni się on kierunkiem przepływu energii kosmicznej i budową. W jego konstrukcjach orgonit promieniuje energię na zewnątrz.

Który orgonit wybrać? Orgonity wisiorki i piramidy

Lwia część dostępnych orgonitów ma kształt piramidki czy też stożka natomiast można je również mieć cały czas przy sobie w formie biżuterii takiej jak np. wisiorek orgonitowy lub naszyjnik orgonitowy . Istnieją też płaskie orgonity do położenia na biurku lub parapecie. Rzadziej spotykane są orgonity w kształcie kuli. Orgonit jest przedmiotem stosunkowo niedrogim, a energia orgonu, która z niego płynie ma bardzo dobry wpływ na zdrowie człowieka.

Jak stosować orgonity? Właściwości orgonitu

Wiemy już, że orgonity utrzymują orgon wokół siebie zwalczając tym samym negatywne pole elektromagnetyczne. W skrócie chodzi o to, że promieniują one pozytywną energię (orgonu). Dzięki wpływowi cząsteczek metale nieorganiczne jednocześnie przyciągają do siebie energię pól elektromagnetycznych. Głównym zadaniem orgonitów jest przeciwdziałanie wpływowi negatywnego efektu jaki ma pole elektromagnetyczne na organizm ludzki. Orgonit ma zbawienne działanie na bezsenność, bóle głowy jak również przekształca strefy psychosomatyczne, a tym samym wspomaga proces leczenia usuwając negatywne skutki promieniowania i harmonizując energię. Orgonit najczęściej zawiera w sobie miedź, która ma wpływ na przesyłanie impulsów nerwowych w naszym ciele dzięki czemu poprawia zdolność myślenia.

Jak działają orgonity?

Orgonit, dzięki temu, że emituje energię pozytywną, również wspaniale stymuluje działanie insuliny, a zawarte w nim aluminium emituje mocne promieniowanie orgonowe, które neutralizuje negatywne promieniowanie i działa korzystnie na nasze zdrowie. Co więcej orgonity oczyszczają wodę pitną i nadają jej dobrą intencję. Orgonit na otwartej przestrzeni może się również przyczyniać na ochronę środowiska (np cieki wodne) i organizmów żywych. Dodatkowo, orgonit, zwiększa witalność i regeneruje cielesny ekosystem. Podsumowując: orgonit ze względu na swoją kreatywną naturę, sprowadza na nas poprawę komfortu życia i poprawia samopoczucie dzięki temu, że wypromieniowuje pozytywny orgon.

Czym jest pozytywne promieniowanie orgonowe i zabójcze promieniowanie orgonowe?

Ważnym elementem wyróżniającym orgonity i odpromienniki jest to, że orgonit, przez orgon, hamuje negatywną energię DOR (Deadly Orgone Radiation) czyli orgon destrukcyjny, który generowany jest przez różne urządzenie elektroniczne tworzące smog elektromagnetyczny niespójny z naturalnymi częstotliwościami organizmów żywych, zwłaszcza człowieka. Niestety na energii dor opiera się cała współczesna technologia radiowa, komórkowa i telewizyjna. Współczesne urządzenia orgonitowe i zawarte w nich materiały organiczne przyciągają a właściwie kumulują orgon z najbliższego otoczenia tym samym transformując negatywną energię DOR na pozytywne promieniowanie orgonowe czyli POR (Positive Orgone Radiation)

Z czego zrobiony jest orgonit?

Niezwykle ważnym elementem wyróżniającym orgonity i odpromienniki od pierwotnych konstrukcji reicha jest zastosowanie (często) w ich wnętrzu kwarcu, tj. kryształu górskiego. Minerały zatopione w masie żywicznej orgonitu zmieniają działanie jakie ma orgonit w ten sposób, że urządzenie zawsze wyemituje pozytywne promieniowanie orgonowe (POR) nawet jeśli będzie w niekorzystnym dla ich działania otoczeniu.

Jaki jest wpływ orgonitów na otoczenie?

Orgonit jest doskonałym środkiem na walkę ze smogiem elektromagnetycznym ponieważ transformuje smog elektromagnetyczny tj. fale i negatywną energię na pozytywne fale. Śmiertelne promieniowanie orgonowe (DOR) nie jest natomiast w stanie bezpośrednio zabić w warunkach w jakich żyją ludzie aczkolwiek jego energia długotrwale może powodować choroby jak np. rak dlatego też tak ważne jest posiadać orgonit. Dzięki cząsteczkom metalu energia w orgonicie wpływa pozytywnie na otoczenie.

Podsumowanie

Reasumując orgonity utrzymują energię orgonu na obszarze swojego działania. Działają zbawiennie na zdrowie ludzkie i zwierzęta oraz rośliny. Nie emitują szkodliwego promieniowania a wręcz przeciwnie. Energia orgonitu ściąga negatywne energie wokół i zamienia na pozytywną. Neutralizują działanie urządzeń elektronicznych mających niepożądane oddziaływanie zdrowotne na ludzi. Mają też niewątpliwie zalety estetyczne, ponieważ mozemy zakupić orgonit wisiorek amulet.

Pokaż więcej wpisów z Kwiecień 2023

Polecane

Orgonit "Meinrad" z Oliwinem

Orgonit "Meinrad" z Oliwinem

115,00 zł brutto/1szt.2300 pkt.
Orgonit "Laveda" z Ametystem

Orgonit "Laveda" z Ametystem

145,00 zł brutto/1szt.2900 pkt.
pixel