Darmowa dostawa od 200,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Interaktywne Karty Tarota - nowa jakość wróżenia

2023-04-09
Interaktywne Karty Tarota - nowa jakość wróżenia

Czym są interaktywne Karty Tarota?

Klasyczne karty Tarota oferują w wersji interaktywnej technologię augmented reality. Pozwalają one na odczytywanie talii Tarota przez osoby, które do tej pory nie miały styczności z wróżeniem przy pomocy aplikacji tarotowej w smartfonie. Warto wspomnieć, że są materiałem bardzo dydaktycznym, stanowiącym instrukcję Tarota, dzięki opcji interpretowania kart jesteśmy w stanie poznać Wielkie Arkana oraz Małe Arkana bez problemu. Jest to idealna propozycja Tarota dla początkujących, dzięki którym tarotowa symbolika nie będzie miała już żadnych tajemnic.

Jak działają Interaktywne Karty Tarota?

Aby cieszyć się talią kart Tarota na początku trzeba pobrać aplikację (Aplikacja Tarot). Jest ona dostępna zarówno w sklepie App Store, jak i Play Store. Następnie należy wylosować kartę z magicznych kart i za pomocą aplikacji, zeskanować kod QR, a pojawią się nam wówczas interpretacje karty. Możemy zapisywać w notatkach każdy odczyt wraz z datą i pytaniami. Tym sposobem tworzymy własny tarotowy pamiętnik.

Co jeszcze oferują nam Karty do Tarota w wersji interaktywnej?

Interaktywne Karty Tarota oferują nam przyjrzenie się bliżej Wielkim Arkanom, pokazując ich symbole i wyjaśniając znaczenie za pomocą lupy. Dodatkowo w aplikacji tarotowej oprócz interpretacji możemy integrować ją do różnych schematów odczytu, a następnie zapisać.

Co zawiera zestaw Interaktywnych Kart Tarota?

Zestaw mistycznej talii kart zawiera: 78 klasycznych kart Tarota (Rider Waite Tarot), instrukcja tarota, plakat, a także link aktywacyjny do aplikacji w App Store lub Play Store.

Jakie są zalety Interaktywnych Kart Tarota?

Jest to idealny Tarot dla początkujących, które nie miały jeszcze styczności z wróżeniem. Sprawdzą się jako poradnik dla osób, które chcą nauczyć się. Dzięki aplikacji dają nowe spojrzenie na tarotową symbolikę, pozwalają odczytywać z kart rzeczy, których wcześniej nie dostrzegaliśmy. Mają klasyczny design Rider Waite Tarot, bardzo przyjemny dla oka. Stanowią wielką gratkę dla fanatyków technologii. Zapewniają niesamowite przeżycia w trakcie gry, jak i po jej zakończeniu.

Kto stworzył Interaktywne Karty Tarota?

Do stworzenia Interaktywnych Kart Tarota oraz opisów w aplikacji przyczyniłą się Noemi Christoph, autorka książki „Tarot dla Ciebie- dbanie o siebie i wzmacnianie za pomocą magicznych kart” oraz Hajo Banzhafa. Wyprodukowała je firma AGM Urania.

Kto stworzył interaktywne karty Tarota?

Symbolikę oraz tył kart wykonano na podstawie klasycznej, ale jednocześnie mistycznej talii kart - tarot rider-wait’a Jest to talia kart Tarota autorstwa Arthura Edwarda Waite i Pameli Colman Smith.

Interaktywne karty

Jakie wydawnictwa oferują interaktywne karty Tarota?

Do stworzenia talii kart Tarota oraz opisów Wielkie Arkana i Małe Arkana w aplikacji przyczyniła się Noemi Christoph, autorka książki „Tarot dla Ciebie- dbanie o siebie i wzmacnianie za pomocą magicznych kart oraz Hajo Banzhafa. Karty wykonano przez firmę AGM Urania.

Jakie są wady Interaktywnych Kart Tarota?

Nie istnieją wady interaktywnych kart Tarota, są doskonałe pod każdym względem. Przód jak i tył kart jest przepiękny, a wymiary kart bardzo poręczne. Jedyną przeszkodą, jaką możemy napotkać jest to, że zarówno aplikacja, jak i instrukcja jest w języku angielskim. Jednak w dzisiejszych czasach nie stanowi to żadnego problemu, gdyż na rynku dostępnych jest mnóstwo słowników angielsko-polskich, a także aplikacji tłumaczeniowych.

Pokaż więcej wpisów z Kwiecień 2023

Polecane

Tarot Von A.E. Waite – iCARDS (Interaktywne)

Tarot Von A.E. Waite – iCARDS (Interaktywne)

83,80 zł brutto/1szt.1676 pkt.
pixel