ZMIENIAMY SIĘ DLA CIEBIE - SKŁADANIE ZAMÓWIEŃ JEST CHWILOWO WYŁĄCZONE. DOTYCHCZASOWE ZAMÓWIENIA BĘDĄ REALIZOWANE JAK ZWYKLE, BEZ UTRUDNIEŃ.
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Wahadełka - największa zdobycz radiestezji

2023-04-09
Wahadełka - największa zdobycz radiestezji

Co to jest radiestezja?

Radiestezję możemy podzielić na fizyczną oraz mentalną. Pierwsza z nich zajmuje się poszukiwaniem wody przy pomocy różdżki, natomiast druga obejmuje zakres odpowiadania na zadawane pytania poprzez podstawowe wahadło. W poniższym artykule przyjrzymy się radiestezji mentalnej. Radiestezja mentalna zajmuje się promieniowaniem, które pozwala na odczytywanie bodźców czy wibracji za pomocą energii. Umiejętność radiestezji pozwala nam odczytywać zjawiska, które są niewidzialne "gołym okiem". Aby unaocznić wspominane promieniowanie niezbędne będzie zwykłe, podstawowe wahadło. Używa się wspomnianego wahadełka do odczytu naszego kontaktu z podświadomością. Ilustruje ono również wpływ zjawisk paranormalnych na nasze życie. Samo w sobie nie ma ono mocy, jednak kiedy znajdzie się w odpowiednich rękach takową moc może nabyć. Współpracuje ono z naszym ciałem, wychwytując drgania mięśni i porusza się, odpowiadając tym samym na nasze pytania. Możemy więc powiedzieć, że oddziałuje z podświadomością, w której zawarte są odpowiedzi na nurtujące nas pytania, które dostajemy poprzez obserwację ruchów wahadełka.

Co można sprawdzić wahadełkiem? Magia Wahadełka

Używać możemy wahadełko do odczytu do naszej biowitalności, badać stan wody, odszukać, gdzie leży źródło promieniowania elektromagnetycznego czy radioaktywnego, a przede wszystkim znaleźć odpowiedzi na frapujące pytania dotyczące naszego życia. Co ciekawe możemy zbadać za jego pomocą, czy dana osoba ma gorączkę, ponieważ służy ono często do diagnozowania chorób. Warto dodać, że za pomocą tego przyrządu możemy nawet poddawać testom produkty żywnościowe, sprawdzać, czy są one szkodliwe dla naszego zdrowia. Musimy jedynie umieć poprawnie odczytywać obserwacje ruchów wahadełka.

 Czy wahadełko jest wiarygodne?

Nie ma jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie. Niektórzy nie wierzą w magiczną moc tych przedmiotów i uznają cały rytuał za kuglarstwo. Jednak na podstawie bazy informacji dotyczącej wahadełek wiemy, że reagują one na mikrodrgania ciała, których nie możemy dostrzec, jednocześnie wyczuwając spięcia mięśni. Dzięki temu zjawisku wahadełko jest w stanie współpracować z naszą podświadomością, udzielając odpowiedzi na zadawane pytania.

Jak znaleźć punkt trzymania wahadełka radiestezyjnego? czyli jak używać wahadełka radiestezyjnego

Bardzo ważną kwestią, kiedy zaczynamy rytuał z odpowiednim wahadłem jest nasze nastawienie. Trzeba się wyciszyć, uspokoić i pozytywnie nastawić. Dzięki temu uzyskamy klarowne odpowiedzi na zadawane pytania. Osoby leworęczne powinny chwycić wahadło prawą ręką, natomiast praworęczne powinny użyć lewej dłoni. Następnie zawiązujemy supeł. Aby to zrobić należy końcówkę sznurka skierować do zakończenia środkowego palca i sprawdzić odległość do przegubu dłoni. W tym miejscu zawiązujemy supełek, za który będziemy trzymać. Zawsze uderzamy nim trzy razy w blat stołu przed zadaniem pytania oraz po całej ceremonii.

Jakie są różne rodzaje wykonanych wahadełek

Dostępnych jest wiele różnych rodzajów wykonanych wahadełek, a w nich wyróżniamy trzy grupy podstawowych wahadeł: wahadełka drewniane, które są szczególnie polecane dla osób ceniących sobie kontakt z naturą, często wytwarzane z buku lub mahoniu. Wahadełka mosiężne, które są bardzo łatwe w czyszczeniu, a wśród nich możemy wyróżnić te podstawowe oraz egipskie wahadła, które są dedykowane dla osób początkujących. Wahadełka z kryształów: rytuały, w których wykorzystywany jest ten rodzaj mogą mieć działanie uzdrawiające, w tych możemy wyróżnić wahadełka z kamienia półszlachetnego. Minerały, których używa się do produkcji to między innymi: ametyst, agat czarny, kryształ górski czy kwarc różowy. Dodatkowo można znaleźć wahadełka stalowe, wahadełka złote i wahadełka srebrne. Z innych, mało popularnych wahadeł można znaleźć wahadła z kulą, samoodpromieniowujące wahadło czy ładowane wahadełko. Bardzo popularnym wahdłem jest wahadło izys.

Jak kupić odpowiednie wahadełko radiestezyjne? Wybór odpowiedniego wahadełka

Znając już grupy podstawowych wahadeł, łatwiej o wybór odpowiedniego wahadełka. Narzędzie powinno być indywidualnie dopasowane i to od nas zależy czy wybierzemy wahadełko mosiężne czy może wahadełko stalowe albo wahadełko srebrne lub wahadełko złote. Przy zakupie warto zwrócić uwagę na optymalnie czułe wahadełka, najlepiej aby to były ręcznie wykonane wahadła.

Czy wahadełko jest niebezpieczne? Jak używać wahadełka radiestezyjnego bezpiecznie

Podstawowe wahadło czy wahadło z kulą nie jest niebezpieczne. Rodzaj wahadła nie ma znaczenia, nie istotne jest czy jest to samoodpromieniowujące wahadło, wahadło izys czy ładowane wahadełko lub wahadełko z kamienia półszlachetnego. Są jednak sytuacje, w których używanie wahadełka może stać się zagrożeniem. Dzieje się tak, głównie wtedy, gdy wahadełko do odczytu dostanie się w niepowołane ręce. Dana osoba bez odpowiedniej wiedzy i umiejętności może przyciągnąć za jego sprawą złą energię. Są to jednak odosobnione przypadki. Aby uniknąć przykrości najlepiej używać ręcznie wykonanych wahadeł oraz pamiętać gdzie leży odpowiedni punkt trzymania wahadełka radiestezyjnego w trakcie rytuału. Wszystkie wahadła w naszym sklepie ezoterycznym mają neutralną intencję, i trzeba premedytacji użytkownika żeby mogły zaszkodzić.

 

Dlaczego wahadło się kręci? Magia wahadełka

Możemy wyróżnić cztery ruchy: ruch eliptyczny lub kolisty - jest kilka możliwości ruchów kolistych i eliptycznych, pierwsza z nich to ruch kolisty w prawo, który oznacza odpowiedź twierdzącą, ruch kolisty w lewo będzie sygnalizował odpowiedź negatywną. Co do ruchów eliptycznych to te, które są zgodne z ruchem wskazówek zegara obrazują odpowiedź pozytywną, jednak zostawiają wątpliwości. Analogicznie ruchy eliptyczne niezgodne z ruchami wskazówek zegara informują nas o odpowiedzi negatywnej, ale również pozostawiają pewną nieufność. W takiej sytuacji należy ponownie zadać pytanie, przy czym ściślej je doprecyzować ruch w linii prostej - możemy go podzielić na poziomy oraz pionowy, gdzie poziomy wskazuje na odpowiedź przeczącą natomiast pionowy na odpowiedź twierdzącą drgania i podskakiwanie - oznaczają ogólną niepewność, co do odpowiedzi na zadane pytanie brak ruchu - wskazuje na to, iż pytanie należy doprecyzować lub jest ono wewnętrznie sprzeczne, przez co nie możemy dostać klarownej odpowiedzi.

Jak oczyścić wahadło?

Używanie wahadełka radiestezyjnego wymaga również jego oczyszczania. Możemy wykorzystać do tego:

  1. Bieżącą wodę, zanurzać w niej wahadło około 15 minut.
  2. Sól, posypać 2-3 łyżeczkami soli odpowiednie wahadełko radiestezyjne i pozostawić na około godzinę.
  3. Płomień świecy, pozostawić wahadło nad płomieniem, czekając aż przestanie wirować.

Gdy chcemy rozładować wahadło uderzamy nim o blat stołu. Ważne jest, aby oczyszczać tylko jedną z metod, gdyż wprowadzenie kilku żywiołów może zaburzyć rytuał i zneutralizować wytwarzaną energię. Aby rozładować wahadło - rozładować a nie oczyścić - stukamy nim o ścianę, stół lub drzwi.

Jak przechowywać wahadło?

Wahadło najlepiej nosić przy sobie, dzięki czemu będzie ono stale odczuwało naszą energię. Ważne jest, abyśmy chronili je przed kontaktem z osobami trzecimi, ponieważ może to zaburzyć jego wibracje. Dobrym rozwiązaniem jest noszenie na szyi, jako naszyjnik. Jeśli jednak nie mamy takiej możliwości powinniśmy przechowywać go w np. w szkatułce, czy woreczku najlepiej aksamitnym.

Pokaż więcej wpisów z Kwiecień 2023

Polecane

Przezroczyste Wahadło Komorowe

Przezroczyste Wahadło Komorowe

64,90 zł brutto/1szt.1298 pkt.
Złote Wahadło - Deluxe Conical

Złote Wahadło - Deluxe Conical

56,30 zł brutto/1szt.1126 pkt.
Srebrne Wahadło Egipskie - Deluxe

Srebrne Wahadło Egipskie - Deluxe

111,30 zł brutto/1szt.2226 pkt.
Klasyczne Wahadło Mocy - Heliotrop

Klasyczne Wahadło Mocy - Heliotrop

81,10 zł brutto/1szt.1622 pkt.
Wahadło Premium Equilibrium Gold z Komorą

Wahadło Premium Equilibrium Gold z Komorą

131,20 zł brutto/1szt.2624 pkt.
pixel