ZMIENIAMY SIĘ DLA CIEBIE - SKŁADANIE ZAMÓWIEŃ JEST CHWILOWO WYŁĄCZONE. DOTYCHCZASOWE ZAMÓWIENIA BĘDĄ REALIZOWANE JAK ZWYKLE, BEZ UTRUDNIEŃ.
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Wielkie Arkana - o czym mówi Diabeł?

2023-09-07

Jakie znaczenie ma Karta Diabeł?

Karta Diabeł symbolizuje dziką energię, jaką każdy człowiek w sobie nosi. Kieruje nim jedynie żądza i nie potrafi wysnuwać odpowiednich wniosków. Musimy jednak pamiętać, że pomimo tego, iż mamy go w sobie jesteśmy w stanie podejmować świadome decyzje.

Co oznacza Karta Diabeł w prostej pozycji?

W pozycji prostej Karta Diabeł sugeruje przezwyciężenie pokus, dostrzeżeniu pułapki.

Co oznacza Karta diabeł w pozycji odwróconej?

W pozycji odwróconej Karta Diabeł oznacza zniewolenie przez jakąś osobę, wszelkiego rodzaju uzależnienia, zło, przemoc, agresję, gniew.

Co Karta Diabeł mówi o zdrowiu?

Jeśli chodzi o zdrowie Karta mówi o chorobach związanych z drogą pokarmową lub przekazywanych przez krew. Diabeł wskazuje także na skłonności do autodestrukcji.

Jakie znaczenie ma Karta Diabeł w miłości?

W miłości karta ma związek z bardzo silnymi uczuciami, często są to relacje bardzo skomplikowane. Mówi również o zaborczości i namiętnościach.

Co oznacza Karta Diabeł w pracy i finansach?

W pracy i finansach Karta Diabeł symbolizuje przypływ dużej sumy pieniędzy. Z negatywnych aspektów wskazuje na uzależnienie od rzeczy materialnych, dążenie "po trupach do celu" lub uporczywe spłacanie długu.

Jakie wydarzenia symbolizuje Karta Diabeł?

Karta Diabeł ostrzega przed wydarzeniami, które dotyczą zniewolenia, uwiedzenia, rywalizacji, a także manipulacji.

Pokaż więcej wpisów z Wrzesień 2023
pixel