Darmowa dostawa od 200,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Wielkie Arkana - o czym mówi Moc?

2023-09-07

Jakie jest znaczenie Karty Moc?

Karta tarota Siła wskazuje na kontrolę nad swoimi namiętnościami i ukrytymi pragnieniami. Karta Moc oznacza, że każdy z nas jest w stanie poradzić sobie z problemami napotkanymi w życiu codziennym. Mówi o naszym "wyższym ja", które wpływa na naszą wewnętrzną siłę do pokonywania trudności.

Co oznacza Karta Moc w pozycji prostej?

W pozycji prostej Karta Moc wskazuje na naszą wewnętrzną siłę, dyscyplinę, odwagę, energię w pokonywaniu trudności, a także panowanie nad pierwotnymi instynktami.

Co oznacza Karta Moc w pozycji odwróconej?

Karta odwrócona mówi o zuchwałości, pyszałkowatości, ślepym dążeniu do perfekcji oraz zarozumiałości.

Jakie wydarzenia zwiastuje Karta Moc?

Karta Mocy przedstawia jakieś zmagania, z którymi będziemy musieli się borykać, jednak zakończą się one powodzeniem. Mogą pojawić się sytuacje trudne, wymagające od nas samodyscypliny. Karta Mocy przedstawia jakieś zmagania, z którymi będziemy musieli się borykać, jednak zakończą się one powodzeniem. Mogą pojawić się sytuacje trudne, wymagające od nas samodyscypliny. 

Co Karta Moc mówi o miłości?

Karta Moc jeśli chodzi o kobiety oznacza zazwyczaj przejęcie inicjatywy w związku. Czasami karta oznacza wyrażanie swoich uczuć gwałtownie, bez namysłu.

Jakie znaczenie ma Karta Moc w zdrowiu?

Jeśli chodzi o zdrowie Karta Moc zwiastuje dobre samopoczucie oraz siły witalne. W przypadku chorób może zapowiadać bezpłodność, problemy z seksualnością, a także z układem autoimmunologicznym.

Co Karta moc symbolizuje w pracy i finansach?

W pracy Karta Siła wskazuje na sukcesy zawodowe, samorealizację, pracę ze zwierzętami bądź ludźmi np. opieką nad nimi.

Pokaż więcej wpisów z Wrzesień 2023
pixel