Darmowa dostawa od 200,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Wielkie Arkana - o czym mówi Pustelnik?

2023-09-07

Jakie jest znaczenie Karty Pustelnik?

Karta tarota Pustelnik symbolizuje odcięcie się od świata zewnętrznego, aby w spokoju i ciszy przeanalizować swoje wnętrze. Dzięki swojemu położeniu jest w stanie zająć się równowagą duchową oraz uporządkowaniem swoich myśli.

Co oznacza Karta Pustelnik w pozycji prostej?

W pozycji prostej karta wskazuje na medytację, poszukiwania, samotność, pracę nad sobą.

Co oznacza Karta Pustelnik w pozycji odwróconej?

Odwrócona Karta Pustelnika oznacza społeczne wycofanie, generalnie trudności w funkcjonowaniu z ludźmi, lęk przed starością, unikanie rozwiązywanie problemów, izolację.

Jakie wydarzenia zwiastuje Karta Pustelnik?

Karta wskazuje na czas refleksji na sobą, przeprowadzenie podsumowania swojego życia. Może wskazywać na pracowity okres w życiu, kiedy to pozbywamy się np. złych nawyków.

Co Karta Pustelnik mówi w miłości?

W miłości Karta Eremity oznacza brak zaufania do kogoś, lęk przed odrzuceniem, brak chęci do życia partnerskiego. W związkach symbolizuje oddalenie się od partnera na rzecz własnego rozwoju.

Jakie znaczenie ma Karta Pustelnik w pracy i finansach?

W pracy i finansach karta oznacza czas przejścia na emeryturę, może wskazywać także na awans lub rozwój własnego przedsiębiorstwa.

Co oznacza Karta Pustelnik w zdrowiu?

Karta Pustelnik pojawia się, kiedy mowa jest o wszelkich chorobach wieku podeszłego, są to choroby typu Alzheimer czy demencja. Może obrazować również choroby płuc, apatię, problemy ze wzrokiem i słuchem.

Pokaż więcej wpisów z Wrzesień 2023
pixel