Darmowa dostawa od 200,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Wielkie Arkana - o czym mówi Rydwan?

2023-09-07

Jakie jest znaczenie Karty Rydwan?

Karta Rydwan wskazuje, iż człowiek jeśli włoży wystarczająco wysiłku i zapału jest w stanie osiągnąć wszystko. Rydwan oznacza, że człowiek jest gotowy na podróż, jednak wcześniej musi uzmysłowić sobie siłę, jaka w nim drzemie.

Co oznacza Karta Rydwan w pozycji prostej?

W pozycji prostej Karta Rydwan symbolizuje punkt zwrotny w życiu np. zmiana miejsca pobytu. Przedstawia samorealizację, podróż, duże zmiany, a także przeznaczenie.

Co oznacza Karta Rydwan w pozycji odwróconej?

W pozycji odwróconej Karta Rydwan oznacza niepowodzenie, klęskę. Może ona dotyczyć problemów osobistych, zbyt dużego przywiązania do osoby lub rzeczy, jak również problemów finansowych.

Co Karta Rydwan mówi o zdrowiu?

Jeśli chodzi o zdrowie karta mówi o chwilowych kłopotach z widzeniem czy też chorobie lokomocyjnej. Jednak generalnie zwiastuje dobre zdrowie oraz samopoczucie.

Jakie wydarzenia zwiastuje Karta Rydwan?

Wydarzenia, z którymi związana jest karta to przede wszystkim duże zmiany, może być to zmiana miejsca zamieszkania czy też pracy, a także podróże.

Na co wskazuje Karta Rydwan w miłości?

Karta Rydwan w miłości wskazuje na płomienny romans, nową miłość czy zabieganie o partnera. Oznaczać może także podróż poślubną.

Co oznacza Karta Rydwan w pracy i finansach?

Co do finansów Karta Rydwan ostrzega, aby przyłożyć się do jednego projektu, skupić się na nim. Należy także być wytrwałym, gdyż ciężka praca może przynieść niezależność finansową oraz sukcesy zawodowe.

Pokaż więcej wpisów z Wrzesień 2023
pixel