Darmowa dostawa od 200,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Wielkie Arkana - o czym mówi Słońce?

2023-09-07

Jakie znaczenie ma Karta Słońce?

Karta Słońce zwiastuje radość, wigor, szczęście, energię. Przedstawia człowieka jako świadomego, pełnego doświadczeń, dzięki którym może doskonale odnaleźć się w świecie.

Co oznacza Karta Słońce w pozycji prostej?

W pozycji prostej Karta Słońce symbolizuje pewność siebie, siły witalne, bogactwo, szczęście, optymizm, chwałę, a także nowe osiągnięcia w jakiejś dziedzinie.

Co oznacza Karta Słońce w pozycji odwróconej?

Odwrócona Karta Słońce oznacza drobne przeszkody, które mogą pojawić się na naszej drodze, jednak bez obaw, będą one do przejścia.

Co Karta Słońce mówi o pracy i finansach?

W kwestii finansów Karta Słońce symbolizuje radość z życia zawodowego, spełnienie, poprawa dóbr materialnych. Możliwy jest awans lub gratyfikacja ze strony pracodawcy.

Jakie znaczenie ma Karta Słońce w miłości?

W miłości Słońce wskazuje na same pozytywne aspekty- poczucie bezpieczeństwa, miłość, zaufanie. W związkach zapanuje ład i harmonia oraz ogromne zrozumienie.

Co zwiastuje Karta Słońce w zdrowiu?

Jeśli chodzi o zdrowie karta symbolizuje powrót do sił witalnych, szansę na wyleczenie się z choroby. Problematycznymi kwestiami mogą być oparzenia skórne i alergie na słońce.

O jakich wydarzeniach mówi Karta Słońce?

Jest to karta zapowiadająca radosne chwile, mogą to być np. narodziny dziecka, wyjazd na wakacje, samorealizacja, awans.

Pokaż więcej wpisów z Wrzesień 2023
pixel