Darmowa dostawa od 200,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Wielkie Arkana - o czym mówi Sprawiedliwość?

2023-09-07

Jakie jest znaczenie Karty Sprawiedliwość?

Karta Sprawiedliwość przypomina o tej części umysłu człowieka, która odpowiada za właściwe wydawanie sądów bez względu na okoliczności. Wskazuje także na bez stronnicze podejście w rozwiązywaniu problemów i oglądu sytuacji.

Co oznacza Karta Sprawiedliwość w pozycji prostej?

Karta Sprawiedliwość oznacza integralność, pojednanie, odpowiedzialność, podejmowanie decyzji, równowagę.

Co oznacza Karta Sprawiedliwość w pozycji odwróconej?

Odwrócona Karta Sprawiedliwość wskazuje na zetknięcie się z krytyką, oskarżeniami, pomówieniami, a także oszustwem i nieporządkiem.

Co Karta Sprawiedliwość mówi o zdrowiu?

Karta tarota Sprawiedliwość mówi, iż osiągniemy harmonię w organizmie, ustabilizujemy stan zdrowia oraz równowagę duszy i ciała. Jeśli chodzi o choroby karta oznacza problemy z nerkami, trzustką lub śledzioną.

Jakie wydarzenia są związane z Kartą Sprawiedliwość?

Karta oznacza wydarzenia, w których będziemy musieli podjąć jakąś decyzję, zerwać ze złymi nawykami, wybaczyć. Wskazuje także na uporządkowanie swoich spraw.

Na co wskazuje Karta Sprawiedliwość w pracy i finansach?

Znaczenie karty tarota w finansach obrazuje zakończenie pewnej pracy lub być może awans. Niekiedy karta wskazuje także na dużą ilość pracy, którą będziemy musieli wykonać.

Jakie jest znaczenie Karty Sprawiedliwość w miłości?

Karta ostrzega, aby przed podjęciem jakiejś decyzji w związku dokładnie ją rozważyć, kierować się uczciwością. Sugeruje, aby zbyt surowo nie traktować swojego partnera.

Pokaż więcej wpisów z Wrzesień 2023
pixel