Free delivery from 50,00 zł
Save to shopping list
Create a new shopping list
Safe shopping
Idosell security badge

Blog

Tarot: Rozkłady na trudności
W życiu stoi przed nami wiele przeszkód oraz trudnych decyzji do podjęcia. Rozkłady tarota ukazane w tym artykule pomogą Ci w podjęciu odpowiednich kroków w trudnych sytuacjach.
Read more
Rozkłady kart tarota - ogólne
Ogólne rozkłady kart są jednymi z najbardziej popularnych. Zazwyczaj stosują je wróżki, aby mieć jak największy wgląd w nasze życie. Są to rozkłady, które potrafią odpowiedzieć na pytanie kim jesteśmy, jakie mamy cechy osobowości, ale mogą również pokazać nasze wady i zalety, pracę, naszą przeszłość, teraźniejszość i przyszłość. Rozkłady te, nie odpowiadają na konkretne pytania, lecz wyznaczają ogólny zarys osobowości, skąd przychodzimy, gdzie jesteśmy oraz gdzie zmierzamy.
 
Read more
Tarot: Rozkłady na miłość
Miłość jest pięknym uczuciem. Ludzie dla niej żyją i poświęcają wszystko. Osoby samotne zastanawiają się kiedy odnajdą towarzysza życia, osoby w związkach czy partner jest tym jedynym, a osoby po rozstaniach czy partner do nich jeszcze wróci. Z tych właśnie powodów rozkłady miłosne cieszą się ogromną popularnością.
Read more
Jak stawiać tarota?
Stawianie tarota z początku może wydawać się bardzo skomplikowane, w szczególności jeśli od razu chcemy stworzyć rozbudowaną i szczegółową wróżbę.
Read more
pixel